Головна / Абітурієнту / ПРОЕКТ ДЛЯ МАЙБУТНІХ СТУДЕНТІВ

ПРОЕКТ ДЛЯ МАЙБУТНІХ СТУДЕНТІВ

З метою впровадження сучасних освітніх технологій у навчальний процес загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних та вищих (І-ІІ рівнів акредитації) навчальних закладів, впровадження елементів дистанційної освіти при проведенні занять з інформатики в 11-их класах ЗОШ та на ІІ-их курсах ПТНЗ і ВНЗ І-ІІ р.а. з використанням хмарних технологій пропонуємо використовувати Інтернет-ресурс кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету (http://do.itvpd.org.ua/"ПРОЕКТ ДЛЯ УЧНІВ").

В рамках проекту забезпечено можливість виконати навчальне навантаження з теми «Інформаційні технології» (8 год.) з використанням безкоштовних хмарних сервісів Google Apps for Education, ознайомити учнів із сучасними хмарними сервісами, використати можливості дистанційного навчання, налагодити інтерактивну взаємодію між учнями, вчителями та викладачами ВНЗ.

У разі успішного виконання усіх завдань, ми видамо учням і студентам сертифікат про участь у цьому проекті, які будуть зараховуватися при вивченні дисципліни «Комп’ютерні інформаційні технології в освіті і науці», що читається викладачами нашої кафедри на всіх факультетах Рівненського державного гуманітарного університету.

Координатор проекту: професор кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики РДГУ Войтович Ігор Станіславович

(тел. 0978177923; e-mailigor_voitovich@ukr.net).

Контакти

Приймальна ректора:
E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Тел.: (0362) 26-78-65
Факс: 26-37-15

Для подання інформації на сайт:
E-mail: rshu@edu.ua

Розміщення

Адреса: вул. С.Бандери,12

Переглянути на карті

Вища освіта є вкрай необхідною для кожної молодої людини, яка прагне досягти життєвих успіхів і самореалізуватися в наш динамічний і прагматичний вік.

Рівненський державний гуманітарний університет гостинно запрошує молодь, спраглу знань, котра бажає отримати ґрунтовну вищу освіту і оволодіти престижним фахом, на навчання.