Головна / Наукова робота

Наукова робота

Положення про організацію наукової, науково-технічної діяльності

Наукова та науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою діяльності Рівненського державного гуманітарного університету. Серед основних завдань науково-дослідної роботи – розвиток фундаментальних і прикладних досліджень з пріоритетних напрямків сучасної науки у тісному зв’язку з професійною підготовкою висококваліфікованих фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів; удосконалення системи навчання та виховання студентської молоді; широке використання інтелектуального потенціалу університету для забезпечення розвитку науки, освіти та культури.

Проректор з наукової роботи – Поніманська Тамара Іллівна, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і психології (дошкільної і корекційної), член-кореспондент Міжнародної Академії соціальних і педагогічних наук. 

Завідувач аспірантури –  Михальчук Роман Юрійович, кандидат історичних наук.

Працівники відділу:
Методист – Хролець Оксана Іванівна
Провідний інженер – Ященко Олеся Адамівна
Старший лаборант – Шостак Ольга Олександрівна

Контакти: 
 Адреса: 33000, м. Рівне, вул. Остафова, 31, к. 115. 
 Телефон: (0362)22-60-69.
 E-mail: nauk_rdgu@ukr.net


Контакти

Приймальна ректора:
E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Тел.: (0362) 26-78-65
Факс: 26-37-15

Для подання інформації на сайт:
E-mail: rshu@edu.ua

Розміщення

Адреса: вул. С.Бандери,12

Переглянути на карті

Вища освіта є вкрай необхідною для кожної молодої людини, яка прагне досягти життєвих успіхів і самореалізуватися в наш динамічний і прагматичний вік.

Рівненський державний гуманітарний університет гостинно запрошує молодь, спраглу знань, котра бажає отримати ґрунтовну вищу освіту і оволодіти престижним фахом, на навчання.