Головна / Наукова робота / Наукові дослідження

Наукові дослідження

Накази

  • Накз МОН №630. Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок.
  • Наказ РДГУ №77 осн/д. Про проведення першого етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, які виконуватимуться за рахунок коштів державного бюджету починаючи з 2016 року.

Наукова тематика кафедр

У 2014 році завершено виконання фундаментальної науково-дослідної роботи “Вплив електромагнітного і гідродинамічного ефекту вибуху провідника на одержання та властивості полімерних нанокомпозитів”. Науковий керівник – д.х.н., проф. Б. С. Колупаєв.

У 2014 році закінчено виконання 2 прикладних науково-дослідних робіт:

  • “Розробка методів та графічного формату прогресуючого стиснення кольорових зображень без втрат”. Науковий керівник – д.т.н., проф. А. Я. Бомба.
  • “Розробка технологій психолого-педагогічного супроводу діяльності вихователя дошкільного навчального закладу в умовах інклюзивної освіти”. Науковий керівник – к.пед.н., проф. Т. І. Поніманська.

У 2014 році виконано 3 госпдоговірні теми.

  1. Розробка програмного забезпечення для автоматизації обробки статистичних даних для  Рівненського центру професійно – технічної освіти державної служби зайнятості.
  2. Проведення вебінарів.
  3. Надання консультаційних послуг з наукових досліджень на комерційній основі.

З метою залучення професорсько-викладацького складу, науково-технічних працівників, студентів, аспірантів, докторантів до управління науково-дослідною діяльністю університету при університеті працює науково-технічна рада.

Контакти

Приймальна ректора:
E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Тел.: (0362) 26-78-65
Факс: 26-37-15

Для подання інформації на сайт:
E-mail: rshu@edu.ua

Розміщення

Адреса: вул. С.Бандери,12

Переглянути на карті

Вища освіта є вкрай необхідною для кожної молодої людини, яка прагне досягти життєвих успіхів і самореалізуватися в наш динамічний і прагматичний вік.

Рівненський державний гуманітарний університет гостинно запрошує молодь, спраглу знань, котра бажає отримати ґрунтовну вищу освіту і оволодіти престижним фахом, на навчання.