Головна / Наукова робота / Наукові заходи університету

Наукові заходи університету

У Рівненському державному гуманітарному університеті, відповідно до плану проведення у системі МОН України, щорічно проводяться міжнародні, всеукраїнські та регіональні науково-практичні конференції та семінари, конкурс “Науковець року” за номінаціями:

  1. Автор року. Беруть участь автори монографій, підручників, навчальних та методичних посібників з грифом МОН України, які вносять вклад у розвиток вузівської науки та освітянської практики.
  2. Молодий науковець року. Беруть участь науковці віком до 35 років за вагомі досягнення в галузі науки.
  3. Науковий керівник року. Беруть участь наукові консультанти докторських дисертацій, наукові керівники кандидатських дисертацій, студентських наукових робіт, переможців Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів студентських наукових робіт.
  4. Винахідник року. Беруть участь автори наукових відкриттів, патентів на винаходи та корисні моделі.
  5. Менеджер науки року. Беруть участь ректор, проректори, декани, завідувачі кафедр, директори інститутів, керівники і консультанти науково-дослідних підрозділів, голови студентських наукових товариств, які у звітному  році мали вагомі наукові результати.

Студент – дослідник року. Беруть участь студенти і магістранти –переможці Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів студентських наукових робіт.

Контакти

Приймальна ректора:
E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Тел.: (0362) 26-78-65
Факс: 26-37-15

Для подання інформації на сайт:
E-mail: rshu@edu.ua

Розміщення

Адреса: вул. С.Бандери,12

Переглянути на карті

Вища освіта є вкрай необхідною для кожної молодої людини, яка прагне досягти життєвих успіхів і самореалізуватися в наш динамічний і прагматичний вік.

Рівненський державний гуманітарний університет гостинно запрошує молодь, спраглу знань, котра бажає отримати ґрунтовну вищу освіту і оволодіти престижним фахом, на навчання.