Головна / Структура / Факультет документальних комунікацій і менеджменту

Факультет документальних комунікацій і менеджменту

Декан факультету - Юхименко-Назарук Ірина Анатоліївна - кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту
Заступник декана з навчально-методичної роботи - Бордюк Володимир Миколайович - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри документальних комунікацій
Заступник декана з виховної роботи - Панюк Тетяна Петрівна - cтарший викладач кафедри економічної теорії


На факультеті документальних комунікацій і менеджменту функціонують такі кафедри:


 Адреса: м.Рівне, вул. Толстого 3
 Телефон: (0362) 22-41-61
 Офіційний сайт: www.dkm.rv.ua
 Електронна адреса: dekanat@dkm.rv.ua
Google+
Blogger

Історія факультету документальних комунікацій та менеджменту розпочалася з моменту заснування його на базі бібліотечного факультету Рівненського інституту культури у 1997 році. З дня утворення Рівненського державного гуманітарного університету (1998 р.) факультет є його структурним підрозділом. 

Сьогодні факультет здійснює підготовку фахівців за чотирма напрямами, які впродовж років лишаються актуальними на ринку праці.
Підготовка фахівців з документознавства та інформаційної діяльності здійснюється за двома напрямками:

  • документно-інформаційні системи;
  • інформаційні системи підтримки державних органів управління

Випускники можуть працювати на первинних посадах керівника інформаційної служби, завідувача відділу, референта, менеджера інформаційних структур, документознавця, архівіста, організатора діловодства у державних, недержавних установах, керівника прес-служби.
Випускники напряму «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» можуть працювати в галузях книжкової та бібліотечної справи, науково-технічної інформації, архівної та музейної справи на посадах бібліотекаря, бібліографа, зберігача фондів.
Напрям підготовки «Менеджмент» є універсальним, випускники можуть працювати менеджерами на підприємствах та в організаціях будь-якої галузі, займати посади на всіх рівнях управління, обравши одну з двох спеціалізацій:

  • менеджмент на ринку товарів та послуг;
  • менеджмент туристичної індустрії.

«Економічна кібернетика» є поєднанням двох – економічного та комп'ютерного – напрямків підготовки. Освіта економіста-кібернетика передбачає всебічну і глибоку фахову підготовку за трьома основними напрямками:

  • економіка та підприємництво;
  • комп'ютерні технології;
  • математичні методи та моделі в економіці.

Наші випускники можуть обрати одну із багатьох професій: керівники підрозділів комп'ютерних послуг, адміністратори систем, розробники комп'ютерних програм, технічні фахівці в галузі обчислювальної техніки, інженери із впровадження нової техніки й технології.
Факультет ДКМ має окремий корпус для навчання, гуртожиток, потужну базу комп’ютерних лабораторій, сучасну бібліотеку. Наші студенти мають можливість проходити практику на кращих підприємствах регіону, беруть активну участь у науковій роботі, стають переможцями і призерами всеукраїнських конкурсів наукових робіт.

День факультету – третя субота квітня о 10:00.

Контакти

Приймальна ректора:
E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Тел.: (0362) 26-78-65
Факс: 26-37-15

Для подання інформації на сайт:
E-mail: rshu@edu.ua

Розміщення

Адреса: вул. С.Бандери,12

Переглянути на карті

Вища освіта є вкрай необхідною для кожної молодої людини, яка прагне досягти життєвих успіхів і самореалізуватися в наш динамічний і прагматичний вік.

Рівненський державний гуманітарний університет гостинно запрошує молодь, спраглу знань, котра бажає отримати ґрунтовну вищу освіту і оволодіти престижним фахом, на навчання.