Головна / Структура / Художньо-педагогічний факультет

Художньо-педагогічний факультет

Сьогодні очолюють художньо-педагогічний факультет:

  • декан – Владислав Володимирович Вербець, доктор педагогічних наук, професор, академік Української Академії Акмеології (УАА);
  • заступник декана з навчальної роботи – Алла Володимирівна Фрідріх, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • заступник декана з виховної роботи – Лариса Анатоліївна Маркевич, викладач кафедри хореографії.

Факультет об’єднує в собі чотири самобутні творчі кафедри, де підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів здійснюють чотири професори, один доктор педагогічних наук, 20 доцентів, 19 кандидатів наук, Заслужені діячі мистецтв України, Народні та Заслужені артисти України, Заслужені працівники культури України, Відмінники освіти України та провідні фахівці різних закладів освіти, мистецтв і культури Рівненщини.

На факультеті функціонує науковий семінар «Методологія наукового дослідження», в якому беруть участь пошукувачі, аспіранти та магістри факультету. Наукові дослідження на доброчинних засадах проводяться Інститутом соціальних досліджень РДГУ та Центром моніторингу якості освіти під керівництвом професора Вербця В.В.

Навчально-виховна, творча та громадська робота на факультеті орієнтується на підготовку фахівців-професіоналів, які можуть формувати стратегію розвитку національної культури та мистецтва, вирішувати завдання відродження й подальшого розвитку національної культури, глибоко розуміти сутність традиційної і професійної культури, досконало володіти фаховими навичками, конкретним видом мистецтва, формами і методами організації дозвілля, спрямувати зусилля на всебічний гармонійний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства, розкриття талантів і реалізації невичерпного духовно-творчого потенціалу студентів та забезпечення галузі культури й освіти висококваліфікованими фахівцями.

На художньо-педагогічному факультеті здійснюється підготовка фахівців за двома напрямами: - 0201 «Культура» та 0202 – «Мистецтво». Факультет здійснює набір абітурієнтів на спеціальності: культурологія; музейна справа та охорона пам’яток історії та культури; театральне мистецтво; хореографія; образотворче та декоративно-прикладне мистецтво з відповідними кваліфікаціями: культуролог, викладач історії та теорії культури; організатор-педагог культурно-дозвіллєвої діяльності; актор драматичного театру; режисер драматичного театру, викладач; балетмейстер народної хореографії, викладач, артист; балетмейстер сучасної хореографії, викладач, артист; балетмейстер бальної хореографії, викладач, артист; художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва, викладач.

На художньо-педагогічному факультеті Ви можете відвідати кафедри:

(вул. С.Бандери, 12, III поверх, ауд. № 45);

 Адреса:33028 м. Рівне, вул. С.Бандери, 12, тел.(0362) 26-67-94;
 факс (0362) 26-78-65; 26-37-15.
 E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
 Телефони приймальної комісії РДГУ: 26-48-69; 63-45-77.

Запрошуємо на престижний художньо-педагогічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету

Контакти

Приймальна ректора:
E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Тел.: (0362) 26-78-65
Факс: 26-37-15

Для подання інформації на сайт:
E-mail: rshu@edu.ua

Розміщення

Адреса: вул. С.Бандери,12

Переглянути на карті

Вища освіта є вкрай необхідною для кожної молодої людини, яка прагне досягти життєвих успіхів і самореалізуватися в наш динамічний і прагматичний вік.

Рівненський державний гуманітарний університет гостинно запрошує молодь, спраглу знань, котра бажає отримати ґрунтовну вищу освіту і оволодіти престижним фахом, на навчання.