Головна / Структура / Історико-соціологічний факультет

Історико-соціологічний факультет

Декан факультету - Шеретюк Валерій Миколайович, кандидат історичних наук, доцент

Факультет включає п’ять кафедр:
історії України, всесвітньої історії, політичних наук, філософії, політології і соціології.

 Адреса: 33013, м. Рівне, Рівненська обл., вул. Остафова, 29, корпус № 5
 Телефон: (0362) 22-59-01 - деканат ІСФ
 Веб-сайт: http://isf-rdgu.yolasite.com

Історико-соціологічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету готує фахівців для викладацької, навчально-виховної, науково-методичної, організаційно-управлінської, політичної діяльності. Випускники факультету можуть обіймати посади в галузі освіти (загальноосвітня, професійна та вища школа), науково-дослідних установах, органах державної влади та місцевого самоврядування, в політичних партіях і громадських організаціях, у виборних політичних органах, аналітичних і прогностичних центрах.

Профорієнтаційний напрям роботи факультету сприяє працевлаштуванню випускників, забезпечує контроль за наданням роботи молодим спеціалістам. Планує, керує, направляє, контролює послідовний навчально-виховний процес факультету деканат ІСФ.

Сьогодні iсторико-соціологічний факультет готує фахівців за спеціальностями:
8.010103. Педагогіка і методика середньої освіти. Історія
8.040301. Політологія
На денній та заочній формах навчання здобувають вищу освіту понад 900 студентів.

При факультеті функціонує аспірантура за спеціальностями:
07.00.02 - Всесвітня історія
23.00.05 - Етнополітологія та етнодержавознавство

Серед професорсько-викладацького складу, який нараховує 54 особи, - 7 докторів наук, професорів, 38 кандидатів наук, доцентів, 6 старших викладачів, 3 викладачі.

Ряд викладачів факультету за навчально-методичну та наукову роботу відзначені почесними званнями та нагородами. Серед професорсько-викладацького складу 19 випускників факультету, 17 з яких - кандидати історичних, політичних та філософських наук.

Для гармонійного розвитку особистості на факультеті є багато різних форм підтримки та заохочення студентів, які займаються науковою та дослідницькою діяльністю, мають високі показники в навчанні, беруть активну участь у громадському житті університету.

Контакти

Приймальна ректора:
E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Тел.: (0362) 26-78-65
Факс: 26-37-15

Для подання інформації на сайт:
E-mail: rshu@edu.ua

Розміщення

Адреса: вул. С.Бандери,12

Переглянути на карті

Вища освіта є вкрай необхідною для кожної молодої людини, яка прагне досягти життєвих успіхів і самореалізуватися в наш динамічний і прагматичний вік.

Рівненський державний гуманітарний університет гостинно запрошує молодь, спраглу знань, котра бажає отримати ґрунтовну вищу освіту і оволодіти престижним фахом, на навчання.