Історія

Рівненський державний гуманітарний університет створений на базі Рівненського державного педагогічного інститутуРівненського державного інституту культуриДубенського та Сарненського педагогічних коледжів, а також Рівненського музичного училища та Дубенського училища культури.

Молодий університет має свої традиції, наукові досягнення, успіхи на творчій ниві, бо корені його заглиблюються ще в 1940р., коли на Рівненщині був створений учительський інститут. Пізніше, у 1953 р., він був перейменований у педагогічний інститут, який за роки свого існування сформувався як освітній і просвітницький осередок національного і духовного відродження та формування української ментальності й підготував понад 43 тисячі працівників освітніх і виховних закладів. Серед них є відомі вчені-педагоги, доктори наук К. Шульжук і Б. Колупаєв, професори А. Воробйов, В. Тищук, Т. Дем'янюк, Р. Павелків, А. Бордюк, В. Гайбонюк, А. Сяський, А. Литвинчук, В. Виткалов, С. Шевчук; заслужені працівники освіти України В. Марцинковський, С. Богатирчук-Кривко, члени Національної спілки письменників України Є. Шморгун, М. Пшеничний, діячі мистецтв - народні артисти України В. Зінкевич, М. Гнатюк, солістка львівської опери Н. Свобода, солістка Варшавської опери О. Пасічник.
Контакти

Приймальна ректора:
E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Тел.: (0362) 26-78-65
Факс: 26-37-15

Для подання інформації на сайт:
E-mail: rshu@edu.ua

Розміщення

Адреса: вул. С.Бандери,12

Переглянути на карті

Вища освіта є вкрай необхідною для кожної молодої людини, яка прагне досягти життєвих успіхів і самореалізуватися в наш динамічний і прагматичний вік.

Рівненський державний гуманітарний університет гостинно запрошує молодь, спраглу знань, котра бажає отримати ґрунтовну вищу освіту і оволодіти престижним фахом, на навчання.